Eladó ház - Tápiószecső

kétgenerációs!
Kétgenerációs
KAPCSOLAT
Tóthné Teleki Éva

+36 70 525

telekiesfia@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

112 m²

Telek terület

790 m²

Szobák száma

4+2 félszoba

Épület szintje

1.

Ingatlan azonosító:
499_tef

Pest megye, Tápiószecső, Központ

Irányár

34.9 M Ft
(311.61 E Ft/㎡)

Szobák

4+2 félszoba

Terület

112 m²

Telek terület

790 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószecsőn ezt az összközműves 790 nm.-es sarki telken álló tehermentes két lakrészes dupla komfortos családi házat.
Az épület vegyes falazatú, fafödémes, sátortetős agyagcserép héjalással.
A külső homlokzat kőporral színezett.
A belső térben: összesen nappali, 3 hálószoba, két félszoba, két konyha- étkező, két fürdőszoba és előtér került kialakításra. A nyílászárók fából és műanyagból készültek. Az épület fűtése kondenzációs gázkazánnal működik központi fűtés rendszeren keresztül, radiátorokra hőleadással.
Az elektromos hálózat rézvezetékes , 20 A bekötve.
A belső burkolatok: Laminált padló, járólap, csempe, festett fal.
Az épület felújítást igényel, szorgos kezek munkájával kellemes nagy alapterületű családi fészek válhat belőle.
A házhoz csatlakozik a melléképület a kazánházzal és műhellyel.
Az udvar füvesített, örökzöldekkel tűzdelt.
Bevásárlási lehetőségek az utca végén, iskola, óvoda, állomás 10 percen belül elérhető.
Kérem hívjon bizalommal. Ezen a tájon az év minden szakában kiélvezheti a hamisítatlan vidéki életérzést.
Minden egy helyen: Irodánk bankfüggetlen hitelügyintézőt, jogi asszisztenciát és ingatlanvagyonértékelő -ingatlanközvetítőket biztosít minden kedves ügyfelének.

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
családi ház
Belső terület
112 m²
Telek terület
790 m²
Tájolás
kelet, nyugat
Panoráma
természetre néző
Építési állapot
használt
Építési mód